Přednáška o mořské plazmě v Biocevu ve Vestci u Prahy 20.1.2020 Page 1 of 0 | zdravotní benefity mořské plazmy

Přednáška o mořské plazmě v Biocevu ve Vestci u Prahy 20.1.2020

Sdílet tento článek

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on skype

20.1.202 proběhla první přednáška Quinton od zástupců laboratoří Quinton ze Španělska v ČR. Guillermo Gosálbez hovoří o terapeutickém využití za studena mikrofiltrované mořské vody Quinton z planktonových oblastí. Zmiňuje klinické testy a využítí této tekutiny na hojení ran, vědecké zkoumání potenciálu jejího využití při transfuzi krve a zejména praktické zkušenosti v oblasti medicíny a výživy. Vysvětluje proč a z jakých míst je mořská plazma čerpána, co vlastně mořská voda krom solí obsahuje atd. Velice zajímavou přednášku jsme pro Vás natočili a záznam si můžete pustit zde.

Přednáška Quinton se konala ve vědeckém centru Biocev ve spolupráci se společností LifeTest.eu Lifetest.eu je technologická společnost s dlouholetou praxí ve výzkumu DNA složená z expertů na zdraví, biotechnologie a diagnostiku. Poskytuje vyšetření DNA s cílem objasnit nutriční a sportovní genetické předpoklady a vlohy k udržení zdraví a budování kondice. Naše spolupráce bude zahrnovat možnost využití našich produktů z mořské plazmy např. při zjištění nedostatku minerálních látek v organismu a potřeby jejich doplnění. Tzv. mořská plazma byla objevena francouzským biologem René Quintonem roku 1897. Obsahem minerálních látek se téměř shoduje s obsahem těchto látek v krevní plazmě.

 

Více z aktualit

Pijete mořskou vodu?

Pijete mořskou vodu? Pokud ne, pak vězte, že tento článek vás donutí se zamyslet nad tím, proč jste s mořskou

Metabolický syndrom

Quinton Hypertonic při zvládání metabolického syndromu   Metabolický syndrom je klinický stav, který lze snadno diagnostikovat lékařským vyšetřením. Podobně jako

Sociální sítě

Aktuální zpravodaj

Dostávejte novinky a výhodné nabídky jako první!

Žádný spam, pouze nové články a informace o produktech Quinton Laboratoires.

15585

Připravujeme pro Vás dárek!

Budete první kdo ho získá?

15585

Děkujeme! 

Poslali jsme Vám odkaz na potvrzení emailu.

Zavřít
Scroll to Top

Vítejte zpět

Košík
Nakupte ještě za 2,000  a máte dopravu zdarma!
Your cart is empty.

Vypadá to, že jste si ještě nevybrali.