Použití | Quinton mořská plazma

Použití mořské plazmy

Mořskou plazmu Quinton lze používat jako:

Neobyčejná síla moře a minerální výživa

Mořská plazma se užívá především k remineralizaci organismu. Doplnění potřebných živin a podpoře organismu normálně fungovat.

Mořská plazma prodávána v ampulích se užívá orálně. Ampule se rozlomí na obou koncích, tak aby mohla tekutina volně vytékat. To se provede do sklenice nebo přímo do úst. Postupujte dle návodu uvedeném na obalu. Mořskou plazmu nemíchejte s jinými tekutinami a pokud možno 10 minut před užitím a po užití nejezte a nepijte. Ke zvýšení efektu před polknutím podržte v ústech.

Kožní sprej je vybaven praktickým rozprašovačem. Lze tak nanášet přímo na pokožku. Nosní spreje jsou vybaveny aplikátory pro aplikaci přímo do nosní dutiny.

Mořská plazma obsahuje 78 minerálů a stopových prvků v přesně vyvážených poměrech. Není náhradou pestré stravy.

Výrobky Quinton obsahují celé spektrum minerálů a organických stopových prvků, které se vyskytují v přirozených oceánských podmínkách.

René Quinton objevil zásadní spojitost mezi krevní plazmou a mořskou plazmou Quinton. Zjistil, že voda v oceánech, v planktonových oblastech, svým složením a svou koncentrací odpovídá složení extracelulárních tekutin v organismu. Navíc je mořská plazma schopna pronikat buněčnou stěnou a vyživovat tak buňky čímž se zlepšuje mezibuněčná komunikace a funkčnost organismu.

Díky planktonu jsou minerály v koloidní formě a i díky tomu jsou skvěle vstřebatelné. 78 minerálů a stopových prvků v přesně vyvážených vzájemných poměrech, to je mořská plazma.

Planktonové víry jsou oblasti oceánské hojnosti, voda je zde čistší a bohatší na minerální látky. Zde načerpaná voda prochází speciální studenou mikrofiltrací v přísně střežených laboratorních podmínkách. Všechny produkty jsou farmaceuticky testovány podle evropského lékopisu.

Podobnost chemického složení mořské plazmy a vnitřního prostředí, objevil v roce 1897 francouzský fyziolog a biolog René Quinton.

15585

Připravujeme pro Vás dárek!

Budete první kdo ho získá?

15585

Děkujeme! 

Poslali jsme Vám odkaz na potvrzení emailu.

Zavřít
Scroll to Top

Vítejte zpět

Košík
Nakupte ještě za 2,000  a máte dopravu zdarma!
Your cart is empty.

Vypadá to, že jste si ještě nevybrali.