Použití mořské plazmy

Mořskou plazmu Quinton lze využít jako:

 

  • dietní minerální doplňky
  • doplňky výživy
  • ošetření pleti, akné
  • posílení imunitního systému
  • detoxikaci organismu po velké fyzické výkonnosti
  • k zotavení z únavy a stresu
  • odlehčení pro nosní sliznice
  • omývání a hojení ran
  • vyživování buněk podporuje organismus k normální funkci

 

Neobyčejná síla moře a minerální výživa

 

Mořská plazma se užívá především k remineralizaci organismu, doplnění potřebných živin a pro podporu normální funkce organismu.

Mořská plazma ve formě ampulí se užívá orálně. Ampule se rozlomí na obou koncích, tak aby mohla tekutina volně vytékat. To se provede do sklenice nebo přímo do úst. Postupujte dle návodu uvedeném na obalu. Mořskou plazmu nemíchejte s jinými tekutinami a pokud možno 10 minut před užitím a po užití nejezte a nepijte. Ke zvýšení efektu před polknutím podržte v ústech.

Kožní sprej je vybaven praktickým rozprašovačem. Lze tak nanášet přímo na pokožku. Nosní spreje jsou vybaveny aplikátory pro aplikaci přímo do nosní dutiny.

Mořská plazma obsahuje 78 minerálů a stopových prvků v přesně vyvážených poměrech. Není náhradou pestré stravy.

 

Produkty Quinton

 

Výrobky Quinton obsahují celé spektrum minerálů a organických stopových prvků, které se vyskytují v přirozených oceánských podmínkách.

René Quinton objevil zásadní spojitost mezi krevní plazmou a mořskou plazmou Quinton. Zjistil, že voda v oceánech, v planktonových oblastech, svým složením a svou koncentrací odpovídá složení extracelulárních tekutin v organismu. Navíc je mořská plazma schopna pronikat buněčnou stěnou a vyživovat tak buňky, čímž se zlepšuje mezibuněčná komunikace a funkčnost organismu.

Díky planktonu jsou minerály v koloidní formě a i díky tomu jsou skvěle vstřebatelné. 78 minerálů a stopových prvků v přesně vyvážených vzájemných poměrech  to je mořská plazma.

Planktonové víry jsou oblasti oceánské hojnosti, voda je zde čistší a bohatší na minerální látky. Zde načerpaná voda prochází speciální studenou mikrofiltrací v přísně střežených laboratorních podmínkách. Všechny produkty jsou farmaceuticky testovány podle evropského lékopisu.

Podobnost chemického složení mořské plazmy a vnitřního prostředí objevil v roce 1897 francouzský fyziolog a biolog René Quinton.

Produkty Quinton