Laboratoře Quinton

Laboratoře Quinton jsou farmaceutické laboratoře, které produkují mořskou plazmu Quinton studenou mikrofiltrací mořské vody z míst určených samotným René Quintonem. Tyto farmaceutické laboratoře vlastní i přímí dědici francouzského biologa a fyziologa René Quintona. V laboratořích se pečlivě a důsledně dodržují původní metody svého zakladatele, a tyto metody jsou provozovány podle Evropského lékopisu.

Jako jediné na světě tyto laboratoře produkují mořskou plazmu za pomoci studené mikrofiltrace, díky čemuž je výsledný produkt bakteriologicky čistý avšak nemusel podstoupit zahřívací proces při kterém se uvolňuje mnoho volných radikálů a výsledný produkt se tak poškodí.

 

Produkty Quinton

 

Máme k dispozici odborníky, kteří jsou naprostou světovou špičkou v tomto oboru. Laboratoře v Alicante, kde firma sídlí, fungují za velice přísných farmaceutických podmínek na té nejvyšší úrovni. Každá nová vyrobená série mořské plazmy je podrobena několika testům a pečlivému rozboru v certifikovaných laboratořích. Výsledný produkt je unikátní zejména svou podobností minerálního složení, které svým poměrem minerálů a stopových prvků odpovídá vnitřnímu prostředí našeho organismu. V každé ampulce nalezneme 78 minerálních látek a stopových prvků. Jsme jediní výrobci těchto produktů dle originálních receptur René Quintona na světě. Naše výzkumy a produkce je zaměřena výhradně na využití roztoků z mořské plazmy.

Distribuce mořské plazmy se po celém světě poslední dobou začíná stále více rozrůstat. V České republice a na Slovenku se jedná o novinku a stále více zákazníků si hledá cestu k tomuto unikátnímu produktu se světovou kvalitou.

www.laboratoiresquinton.com

Jak probíhá zpracování?

Podívejte se na krátké video o postupu zpracování mořské plazmy Quinton a následné výrobě produktů z ní.

 

Produkty Quinton