Víte, že se mořská voda dá pít? Není ovšem mořská voda jako mořská voda..

Pijete mořskou vodu?

Sdílet tento článek

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on skype

Pijete mořskou vodu?

Pokud ne, pak vězte, že tento článek vás donutí se zamyslet nad tím, proč jste s mořskou vodou nezačali již dávno. V oblasti našeho zdraví se totiž jedná o všelék s doslova terapeutickými účinky. Pomáhá v boji s obezitou a gastroenteritidou, blahodárně působí na naši pleť a stará se o celkovou fyziologickou rovnováhu těla. Posiluje také imunitní systém a reguluje nerovnováhu hormonů.

Proč se zajímat o mořskou vodu? Existuje hned 78 důvodů

Mořská voda je vhodná při fyzické námaze, takže z ní vytěží jak sportovci, tak maminky po porodu. Pomůže také při nedostatku energie či soustředěnosti a napomáhá s optimalizací našeho organismu. Kromě toho se může pyšnit i královskou schopností harmonizovat obsah minerálů v našem těle. Ne všechna mořská voda však funguje stejně.

Pouze voda čerpaná z planktonových oblastí, která je mikrofiltrovaná za studena, zajistí, že vstřebáme všechny její živiny. Nulová kontaminace této tzv. mořské plazmy je pro efektivitu a vstřebatelnost minerálů zcela zásadní. Tento přírodní zázrak totiž obsahuje 78 organických minerálních látek a dalších živin, které by se jiným zacházením s vodou poškodily. Podává se v přiměřeném množství ve skleněných ampulích jako doplněk stravy.

Zázrak jménem mořská plazma

O jaké minerály a esenciální živiny se jedná? Mořská plazma obsahuje vitaminy, minerály a stopové prvky, aminokyseliny, mastné kyseliny a mnoho dalšího. Pro ilustraci lze zmínit např. zinek, vápník nebo hořčík. Ten má dopad na naše emoční rozpoložení, snižuje napětí a pocit úzkosti. Ocení jej tak kdokoliv pod psychickým nátlakem. Dále lze zmínit sodík a chlór, které hrají důležitou roli v procesu trávení.

Draslík působí na činnost srdce, fluór je zásadní pro zdraví zubů a kostí a selen působí jako antioxidant. Mohli bychom pokračovat dále, pravdou však je, že mořská plazma obsahuje všechny přírodní prvky periodické tabulky. Dávkuje se v ampulích individuálně dle stavu dané osoby. Za optimální lze považovat 1-6 ampulí denně, nejčastěji se však užívají 2 až 3 za den.

Více z aktualit

Pijete mořskou vodu?

Pijete mořskou vodu? Pokud ne, pak vězte, že tento článek vás donutí se zamyslet nad tím, proč jste s mořskou

Metabolický syndrom

Quinton Hypertonic při zvládání metabolického syndromu   Metabolický syndrom je klinický stav, který lze snadno diagnostikovat lékařským vyšetřením. Podobně jako

Sociální sítě

Aktuální zpravodaj

Dostávejte novinky a výhodné nabídky jako první!

Žádný spam, pouze nové články a informace o produktech Quinton Laboratoires.

15585

Připravujeme pro Vás dárek!

Budete první kdo ho získá?

15585

Děkujeme! 

Poslali jsme Vám odkaz na potvrzení emailu.

Zavřít
Scroll to Top

Vítejte zpět

Košík
Nakupte ještě za 2,000  a máte dopravu zdarma!
Your cart is empty.

Vypadá to, že jste si ještě nevybrali.