Zkušenost terapeuta #1 - Mořská plazma Quinton - zcela výjimečný a neobvyklý preparát

Moje zkušenosti s užíváním a terapií Mořskou plazmou Quinton.

Jmenuji se Miloš Liška a praktikuji u svých klientů alternativní medicínu, s hlavním zaměřením na očistu a detoxikaci organismu. V poslední době jsem nevyhnutelně došel k závěru, že téměř za všemi nemocemi stojí překyselené a toxické vnitřní prostředí organismu. Samozřejmě, když pominu duchovní a duševní stránku a stres, které s tímto stavem ale také velmi úzce souvisí. K očistě organismu používám hlavně Todicamp - lékárenský petrolej, s výluhem z mladého ořešáku. V poslední době hlavně v kombinaci s Ostropestřecovou pastou, Zeolithem a také Mořskou plazmou Quinton. Všechny produkty jsou úžasné, ale společně dokáží opravdu zázraky.

Mořskou plazmu jsem při svých terapiích dlouho opomíjel. Dnes už vím, že neoprávněně, ale všechno má svůj čas. Tak jako třeba Mořská plazma při mé práci. Intuitivně jsem tušil, že se jedná o zcela výjimečný a neobvyklý preparát. Ze své vlastní zkušenosti vím, že když někdo věnuje celý svůj život zkoumání a praktikování nějakého preparátu, stejně jako René Quinton,  musí to být vždy něco výjimečného. Věděl jsem také, že naše fyzické zdraví záleží hlavně na stavu vnitřního prostředí organismu. To znamená, že vnitřní prostředí nesmí být překyselené a znečištěné toxiny. Teprve ve chvíli, kdy se mi dostal do rukou tento dokument, všechno mi „docvaklo“ . Jak zásadní a nezastupitelnou úlohu hrají minerální látky a stopové prvky při neutralizaci kyselin a toxických látek v těle.

Aby toho nebylo málo, téměř každá kyselina a toxická látka potřebují jiný minerál nebo stopový prvek ke své neutralizaci. A tyto minerály musí mít ke všemu ještě vysoký energetický potenciál, aby neutralizace byla co nejefektivnější. V souvislosti s tím jsem došel k závěru, že musím hledat zdroj organických minerálů, právě s vysokým energetickým potenciálem. Nemělo by se tedy převážně jednat o anorganické minerály namleté z kamenů a získané z hornin. Ty mohou tělo ještě více zanášet, pokud se nevyužijí k neutralizaci toxinů a kyselin, nebo k jiným nezbytným biochemickým procesům a nevyloučím je z těla ven. Budou se v nás postupně usazovat, jako třeba v rychlovarné konvici nebo v pračce. Kde vzít ale celou škálu minerálů v organické formě.

Třeba v ovoci (tam je ale zase mnoho cukrů) nebo v zelenině. Skořápky z vajíček, minerály z korálů, různých rostlin, bylinek apod. Prostě organické minerály a s tím související vyvážená rozmanitá zásaditá strava. Toto si uvědomil i specialista na detoxikaci a odkyselení P. Jentschura, když začal vyrábět jeho vyhlášený WurzelKraft ze 100 různých rostlin. Právě proto, že k detoxikaci, odkyselení a následné remineralizaci je potřeba celá škála minerálů a stopových prvků. Ale každá rostlina obsahuje jen některé z nich. I proto vyrábí odkyselující čaj ze 49 bylin. Protože každá bylina obsahuje škálu různých minerálů. Ve chvíli, kdy jsem si právě díky učení a zkušenostem P. Jentschury uvědomil důležitost organických minerálů a stopových prvků, pro udržení optimálního vnitřního prostředí fyzické těla, jsem si vzpomněl na Mořskou plazmu a učení R. Quintona.

 Začal jsem tedy u sebe i u svých klientů praktikovat Mořskou plazmu a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Na sobě  jsem pozoroval výsledky spíše na sportovním poli. V kombinaci s organickou sírou a vodou nasycenou molekulárním vodíkem  se mi začaly vyhýbat sportovní svalová zranění a regenerace po výkonu se výrazně zkrátila. To je samozřejmě způsobeno neutralizaci kyselin vzniklých při fyzické námaze právě organickými minerály. A tím pádem předcházení naleptání kolagenních vláken kyselinami a následným poškozením svalových tkání a šlach.

Zároveň se mi postupně doplnila většina již „ukradených“ organických minerálů ze svalů, šlach, kůže, zubů, vlasové pokožky apod. Svaly a šlachy jsou vláčnější, pružnější. Ztrácejí se postupně vrásky, vlasy rostou rychleji, nehty jsou kvalitnější, zuby se nekazí, zmírňují se bolesti svalu a kloubů. Do té doby muselo totiž tělo suplovat nedostatek minerálů potřebných k neutralizaci kyselin (v případě sportu hlavně kyseliny mléčné) právě „krádežemi“ organických minerálů ze svalové tkáně, kostí, chrupavek, vlasové pokožky apod. Otázka  demineralizace a následné remineralizace při nadměrné fyzické zátěže je poměrně srozumitelně popsána v tomto dokumentu. Osobně jsem také velmi pocítil při užívání Mořské plazmy zlepšený růst vlasů. I když tam ještě přidávám jako doplněk  organickou síru MSM.

 U ostatních klientů doporučuji Mořskou plazmu Quinton jako nezbytnou součást očisty a detoxikace organismu. I když samozřejmě detoxikace není jen o minerálech. Je potřeba posílit a zregenerovat detoxikační orgány, upravit stravu, zařadit do svého života pohyb, změnit myšlení, očistit i energetická těla apod. Ale organické minerály se silným energetickým potenciálem hrají výraznou roly k udržení normálního a zásaditého vnitřního prostředí organismu. Nejen, že nám celá škála těchto minerálů a stopových prvků pomůže neutralizovat kyseliny a toxické látky. Ale očistou organismu od kyselin a toxinů se také v těle nebude dařit a prospívat různým plísním (požírače jedů), kvasinkám, houbám, parazitům a nepřátelským bakteriím, které do nás následně také vylučují mnoho mykotoxinů, neurotoxinů a kyselin. A V tom je mořská plazma Quinton pro mne a mé klienty nenahraditelná.

Nyní už je mi jasné, proč dokázal René Quinton Mořskou plazmou léčit téměř každou nemoc ve fyzickém těle. Prakticky téměř všechny nemoci mají původ v překyseleném a přiotráveném vnitřním prostředí organismu. Pokud ale vyčistíme své tělo od kyselin, toxických látek a organických patogenů a nastolím acidobazickou rovnováhu, většina nemocí sama odchází a navrací se zdraví. S tím pak také souvisí i duševní zdraví, protože ve zdravém těle, zdravý duch.

 V poslední době se starám o několik špičkových a elitních sportovců, které si Mořskou plazmu také nemohou vynachválit.

 

Mořskou plazmu mohu tedy jen doporučit, a alespoň tímto způsobem mohu vyjádřit hluboký obdiv a díky René Quintonovi, který předal celému světu tento zásadní objev, podložený praktickými zkušenostmi.

Miloš Liška, terapeut využívající mořskou plazmu Quinton, praktik alternativní medicíny a majitel obchodu s produkty alternativní medicíny www.foxylife.cz

Ja_Mauricius