Hydratace pokožky mořskou vodou. | Quinton

Hydratace pokožky mořskou vodou.

Sdílet tento článek

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on skype

Mořská voda jako účinná látka udržuje pokožku správně hydratovanou a významně zlepšuje její biomechanické vlastnosti. Když se nanese na pokožku, pomáhá udržet hydrominerální homeostázu. Kůže je metabolicky aktivní orgán a voda je naprosto nezbytná pro zachování její pružnosti a důležité bariérové funkce.

Pokožka zůstává vlhká díky vodě, která pochází z nejhlubších vrstev pokožky (Transepidermální vody) a vody z potních žláz. Různé faktory mohou vést ke zvýšení ztrát transpidermální vody, jako je nepoužívání hydratačních krémů nebo jiných látek, které zadržují vodu, příliš suchý vzduch, nebo poškozená funkce kožní bariéry. Pokud jsou ztráty vyšší než 10%, kůže vysychá, stává se křehčí, hrubá, matná a náchylnější k různým kožním onemocněním. Nedostatek vody také způsobuje výraznější vrásky.

“Hydratace kůže je podmíněna rovnováhou mezi difuzí a odpařováním, správnou hydratací a vazebné kapacity “svrchní vrstvy” pokožky stratum corneum. Jakákoli abnormální transepidermální ztráta vody způsobuje dermatózu a šupinatění kůže, “říká Juan Alberola, ředitel technického oddělení laboratoří Quinton.

V souladu s tím farmaceutické laboratoře Quinton doporučují používat na kůži ,a to zejména v létě, hydratační sprej Quinton Dermo Action. Je vhodný pro všechny typy kůže. Za studena mikrofiltrovaná mořská plazma – silný kožní kondicionér, který pomáhá udržovat pleť ve zdravé kondici. Doporučuje se pro všechny kožní problémy, které potřebují přírodní, vyváženou hydrataci: po opalování, jako podklad pro make-up,  po odstranění make-upu, jako denní hygiena pokožky před použitím jiných kosmetických přípravků a také jako pleťová voda.

Více z aktualit

Pijete mořskou vodu?

Pijete mořskou vodu? Pokud ne, pak vězte, že tento článek vás donutí se zamyslet nad tím, proč jste s mořskou

Metabolický syndrom

Quinton Hypertonic při zvládání metabolického syndromu   Metabolický syndrom je klinický stav, který lze snadno diagnostikovat lékařským vyšetřením. Podobně jako

Sociální sítě

Aktuální zpravodaj

Dostávejte novinky a výhodné nabídky jako první!

Žádný spam, pouze nové články a informace o produktech Quinton Laboratoires.

15585

Připravujeme pro Vás dárek!

Budete první kdo ho získá?

15585

Děkujeme! 

Poslali jsme Vám odkaz na potvrzení emailu.

Zavřít
Scroll to Top

Vítejte zpět

Košík
Nakupte ještě za 2,000  a máte dopravu zdarma!
Your cart is empty.

Vypadá to, že jste si ještě nevybrali.