Minerální zázrak v oblasti zdraví a sportu

Všichni, kteří mořskou plazmu vyzkoušeli, si pochvalují její neoddiskutovatelný efekt na zdraví a sportovní výkony. Mořská plazma má výbornou vstřebatelnost minerálních látek, které obsahuje v přesných poměrech, jako se nacházejí v krevní plazmě. Její přírodní zdroj a zpracování studenou mikrofiltrací je v oblasti minerálních doplňků podstatný proces zaručující maximální efektivitu. Produkty nejsou nijak chemicky nebo tepelně upravovány ani ozařovány. Můžeme říci, že se konečně jedná o minerální doplněk bez vedlejších účinků z čistě přírodních zdrojů, který na trhu chyběl. 78 minerálů a stopových prvků v jedné ampuli je toho důkazem.

Mořská plazma v oblasti zdraví a terapeutické praxe
S mořskou plazmou Quinton jsme se poprvé setkali před více než 2 roky a okamžitě jsme tento produkt začali osobně používat a testovat. Ukázalo se, že se tato tekutina naprosto vymyká všemu, co jsme za posledních 15 let vyzkoušeli. Trvalo nám několik měsíců, než jsme se s tímto unikátním, čistě přírodním, tepelně nezpracovaným, omnimolekulárním produktem naučili pracovat. Výsledky však stojí za to. Zde je jen několik poznatků našich klientů z používání mořské plazmy Quinton.

Zlepšení dýchání a srdečních potíží
Od samého počátku používání mořské plazmy Quinton jsem začal pociťovat zlepšení dýchání a nárůst energie. Na jaře jsem vždy míval občasné lehčí srdeční potíže. Ty po používání mořské plazmy téměř ustaly a paní doktorka mi sama snížila dávky léků ze tří na jeden denně.
To, co nejvíce vnímám jako úžasný efekt používání Quintona, je, že jsem začal mnohem více pít čistou vodu. Předtím jsem vypil za den sotva 2 skleničky. Nyní mám na vodu přirozeně chuť a nemusím se do pití nutit.
Stanislav, 69 let, pracující důchodce, Praha

Quinton je víc než minerál
Jsem senzitivní a citlivá na energie. Nepotřebuji vědět nic o složení a vlastnostech produktu, stačí mi jen vědět, že je veganský (bez živočišných produktů) a tepelně neupravený (raw). Zda je pro mne produkt vhodný či ne, poznám instinktivně. Vypila jsem první ampuli mořské plazmy Quinton Hypertonic a zavřela oči. Okamžitě jsem vnímala, jak se do mého těla vrací přirozená harmonie. Cítila jsem, kudy mořská plazma Quinton v těle proudí a jak na ni jednotlivé buňky reagují a ožívají.
Nyní mořskou plazmu Quinton používám pravidelně každý den. Vždy mi naladí tělo a dodá radost ze života a to je pro mne v tento moment nejhezčí cesta, jak si zpříjemnit život něčím, co je čistě přírodní. Nemohu mluvit za všechny, ale moje tělo na mořskou plazmu pana Quintona reaguje s láskou. Zkuste to sami a uvidíte. Je to tak jednoduché.
Jitka, 33 let, kadeřnice a spolumajitelka salonu krásy v centru Prahy

Dodání minerálů
Zkolabovala mi manželka, byla slabá, vyčerpaná, měla nízký tlak, přisuzovali jsme to srdci. Nechtělo se mi s ní chodit po vyšetřeních, konzultuji to, s kým se dá, až nakonec dojde ke změření minerálních prvků v těle: nemá skoro nic! Tvrdí, že to není možné, vždyť jí spoustu ovoce a zeleniny. Bohužel z místního supermarketu.
Narazili jsme na mořskou plazmu Quinton a jako správný muž testuji první „žlutou“ ampuli. Super „ionťák“, vezmu pár balení a za pár týdnů se uvidí.
Výsledek je jasný, žena po pár měsících naprosto v pořádku, minerály se dorovnaly, slabosti zmizely. Já jsem se vrátil k posilování a sportu, samozřejmě s Quintonem.
Když jsem byl se synem (11 let) na periodické prohlídce, doktor se divil: „Už jste tady nebyli dva a půl roku, to jste tak zdraví?“ Co mu na to mám říct, kombinace veganské stravy, Quintona a pohybu na čerstvém vzduchu.
Zdeněk, 37 let, podnikatel, jihozápadní Čechy

Prevence při menopauze
Mořskou plazmu Quinton jsem začala brát před rokem jako prevenci, přestože jsem neměla žádné konkrétní potíže. Je mi 52 let a nacházím se v období menopauzy, kdy ženám již neodchází kyseliny přirozeně menstruací. Proto dochází v organismu k většímu úbytku minerálů a stopových prvků, aby byla kyselost vykompenzována.
Cítím, že mě pravidelné užívání mořské plazmy Quinton postupně posiluje, omlazuje a dává organismus stále do pořádku.
Marcela, 52, finanční poradce, Praha

Je to Dar od Boha
Naše zkušenosti s plazmou Quinton jsou jedno velké pozitivum. Pokud bychom byli postaveni před zásadní rozhodnutí zvolit pro výživu těla pouze jednu potravinu, tak by to pro nás byla naprosto jasná volba – mořská plazma. Po každém požití cítíme příval energie a informací, které se z této zázračné kapaliny uvolňují již v ústech a komunikují s naším tělem.
Mořská plazma nám umožňuje, aby mohla správně a bezchybně probíhat mezibuněčná komunikace jednak uvnitř buněk i navzájem mezi buňkami tak, aby to bylo v dokonalé souhře s celkovým architektonickým plánem našeho těla. A to aby zase bylo v naprostém souladu s architekturou nekonečného makrokosmu, jenž nás obklopuje. Mořská plazma touto komunikací výrazně ozdravuje. Právě pro tento fakt je mořská plazma pro naše současné žití v dnešní době, kdy je životní prostředí totálně zdevastované, tak moc důležitá. Neboť do našich těl přináší veškeré základní prvky Života, cenné spirituální informace a spojení, která nám objasňují podstatu bytí jako takového i úlohu lidské bytosti ve vesmíru.
Tomáš, 43let, operátor logistiky, Mladá Boleslav

Rekonvalescence po sportu
V mládí jsem závodně plaval a aktivně sportoval. Špatná regenerace si vyžádala svoji daň.
Mořskou plazmu Quinton užívám od listopadu 2014 především kvůli bolestem a velice snížené pohyblivosti kolen. Užíval jsem doporučenou dávku. K tomu bezmasou stravu, méně lepku a pravidelný příjem větších dávek čisté vody. V kombinaci se světelnou terapií a zásaditými koupelemi se první zlepšení dostavilo už po měsíci.
Postupně během ledna a února se zlepšoval nejen stav kolen (přestala otékat, bolela jen občas a zvýšila se jejich pohyblivost), ale i celková imunita a odolnost těla.
V březnu už kolena neotékala ani nebolela, jejich pohyblivost se razantně zlepšila až do úplného rozsahu, tedy úplného dosednutí do dřepu. Po půl roce jsem snížil příjem mořské plazmy Quinton na denní udržovací dávku. Běhám, cvičím, plavu…:-)
Miroslav, 47 let, spolumajitel veganské prodejny, Praha

Minerály chybí všem
Podle zahraničního výzkumu se za posledních 50 let ztratilo okolo 80 % minerálů v zelenině a ovoci!
Jako dlouholetí vegani musíme tuto skutečnost potvrdit bohužel i na základě vlastních zkušeností. Nedostatek minerálních látek nacházíme u všech skupin lidí včetně vegetariánů, veganů i vitariánů.
Snad vám těchto pár příběhů z naší poradny pomohlo získat alespoň základní představu o možném využití tohoto unikátního produktu.
Hana a Pavel Rybářovi
certifikovaní odborní poradci produktů
Quinton Laboratoires.
VratsiZdravi.cz, tel.: 775 721 751

Doufáme, že Vám tyto řádky alespoň trochu přiblížily unikátnost mořské plazmy, která dlouho byla v zapomnění a nyní ji díky spolupráci s terapeuty a výživovými poradci můžeme dostat opět tam, kam patří. Přínos René Quintona, objevitele blahodárných účinků mořské plazmy na lidské zdraví, trvá i po 100 letech po jejím objevení a my se těšíme z jejích blahodárných účinků.