Přednáška o mořské plazmě v Biocevu ve Vestci u Prahy 20.1.2020

20.1.202 proběhla první přednáška Quinton od zástupců laboratoří Quinton ze Španělska v ČR. Guillermo Gosálbez hovoří o terapeutickém využití za studena mikrofiltrované mořské vody Quinton z planktonových oblastí. Zmiňuje klinické testy a využítí této tekutiny na hojení ran, vědecké zkoumání potenciálu jejího využití při transfuzi krve a zejména praktické zkušenosti v oblasti medicíny a výživy. Vysvětluje proč a z jakých míst je mořská plazma čerpána, co vlastně mořská voda krom solí obsahuje atd. Velice zajímavou přednášku jsme pro Vás natočili a záznam si můžete pustit zde.

Přednáška Quinton se konala ve vědeckém centru Biocev ve spolupráci se společností LifeTest.eu Lifetest.eu je technologická společnost s dlouholetou praxí ve výzkumu DNA složená z expertů na zdraví, biotechnologie a diagnostiku. Poskytuje vyšetření DNA s cílem objasnit nutriční a sportovní genetické předpoklady a vlohy k udržení zdraví a budování kondice. Naše spolupráce bude zahrnovat možnost využití našich produktů z mořské plazmy např. při zjištění nedostatku minerálních látek v organismu a potřeby jejich doplnění. Tzv. mořská plazma byla objevena francouzským biologem René Quintonem roku 1897. Obsahem minerálních látek se téměř shoduje s obsahem těchto látek v krevní plazmě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení