Užívání Quinton mořské plazmy před, během a po těhotenství

Užívání Isotonické Quinton mořské plazmy před a během těhotenství dodá vašemu miminku veškeré vitamíny a minerály, které potřebuje, aby bylo silné a zdravé hned po narození. Přes více než 100 let je Quinton mořská plazma užívána k podpoře organismu těhotných žen a nově narozených miminek s téměř 100% úspěšností, pomáhá s plodností a podporuje zdravé děti. René Quinton měl revoluční přístup k léčbě neplodnosti, těhotných žen a dětí. Během úspěšné pomoci mnoha tisícům dětí, Quinton zjistil, že mnoho těhotných žen předčasně ztrácí děti nebo porodí děti, které se narodily se zdravotními problémy. Mnoho těhotných matek mělo rovněž zdravotní problémy. Často tyto slabé děti zemřely velmi mladé nebo byly náchylné k nemocem v dospělosti.

René Quinton si uvědomil, že základ našeho budoucího zdraví je založen na vývoji embryí a miminek v děloze.

Začal poskytovat Quinton Isotonic těhotným ženám, které měly problémy s těhotenstvím a porodem, s mrtvě narozenými a nemocnými dětmi. René Quinton zjistil, že vývoj plodu v děloze byl při užívání mořské plazmy Quinton normální a to i v případech, kdy se u matky vyskytly problémy jako alkoholismus a souběžné onemocnění, jako je například tuberkulóza. Ženy, které užívaly přípravek Quinton Isotonic během těhotenství, měly 100% normální porody. Následovníci R. Quintona po mnoho let sledovali mnoho z těchto dětí a zjistili, že nejenže přežili, ale měli velmi zdravý život i v dospělosti.

Zvýšení plodnosti

Míra plodnosti je podmíněna úrovní zdravotního stavu obou rodičů. Mořská plazma je součástí procedury pro páry, které nemohou otěhotnět. Užívání ampulek Quinton denně na dobu nejméně 3 měsíců může posílit stav rozvíjejících se vajíček a spermií, což zvyšuje šance na úspěšné početí.

Během těhotenství

Těhotné maminky (zejména ty, které prodělaly minulé těhotenství bez užívání mořské plazmy) zaznamenaly, že díky užívání Quinton ampulek se během těhotenství cítí zdravější a energičtější.

Vyvíjející se dítě si bere mnoho živin a stopových prvků z vašeho těla, když roste. Quinton mořská plazma je doplní a pomůže Vašemu dítěti se vyvíjet a současně vám udržet zdraví!

Užívání ampulek Quinton Isotonic, každý den během těhotenství, až do narození dítěte je dokonale bezpečné a může dokonce podpořit organismus, dodat mu sílu a vytrvalost při samotném porodu. Po porodu užitím ampulek Quinton Hypertonic rychle doplníte minerály, které byly ztraceny a  získáte zpět energii a vitalitu, kterou vy a vaše dítě potřebujete, pokud kojíte. Je to další skvělý způsob, jak může vaše dítě stále přijímat Quinton!

Pediatrická případová studie

René Quinton zdokumentoval rozsáhlý klinický výzkum spolu s fotografiemi svých pacientů.

Následující fotografie jsou pořízeny před a po. Jedná se o novorozence s enteritidou, což vedlo k neustálé ztrátě na hmotnosti. 45 denní hospitalizace.

Na první fotografii ve 3 měsících a 26 dnech je hmotnost dítěte 2 650g.

babies-Quinton-460x312