Mořská plazma pomáhá přirozeně bojovat s gastroenteritidou

Příznaky gastroenteritidy, spolu s pálením žáhy, zvýšeným cholesterolem a nadváhou, jsou po vánočních svátcích velmi časté. Studie potvrzují, že mořská voda mikrofiltrovaná za studena, pomáhá tělo navracet do rovnováhy a dodává ztracené minerály po nepřiměřeném přejídání.

Vánoční přejídání může způsobit zažívací problémy jako je zvracení, průjem, záněty nebo gastroenteritida a proto je nutné se o žaludek postarat. Tyto nepříjemnosti mohou způsobit u dětí i dospělých dehydrataci. Dehydratace je způsobená nedostatečnou výživou buněk, které tak ztrácejí svou regenerační sílu. Především v gastroenterologii má mořská plazma skvělé terapeutické výsledky, díky svému obsahu soli. Quinton Isotonic tak přispívá ke správnému trávení díky produkci kyseliny chlorovodíkové v žaludku.

“Za posledních 100 let, byla mořská plazma Quinton úspěšně používána při obnově fyziologické rovnováhy, podpoře zdraví gastrointestinálního traktu a regulaci fyziologického a střevního pH,” říká Dr. Marco Francisco Payá Torres, lékařský ředitel Laboratoří Quinton. Několik studií na národních, mezinárodních, veřejných i soukromých vysokých školách potvrdilo vlastnosti a výhody mořské plazmy pro tělo. “Každá buňka v lidském těle je živena extracelulární tekutinou, která poskytuje důležité živiny buněčné membráně. Je-li tekutina změněna, cyklus výživy buněk se poškodí a hydratace těla je přerušena. A to je to, co se děje při gastroenteritidě,” dodává Dr. Paya. Pediatři a lékaři v případě gastroentritidy doporučují tři ampule Quinton Isotonic denně.

O Laboratořích Quinton
Laboratoře Quinton čerpají a mikrofiltrují mořskou vodu z planktonových oblastí pro lidskou spotřebu se všemi zárukami té nejvyšší kvality. Celkové množství minerálů je zachováno v nepoškozené podobě díky dvojité mikrofiltraci zastudena. Zabraňuje se tak oxidaci a dehydrataci buněk, ve srovnání s jinými postupy, jako je běžná tepelná sterilizace ve více než 40°.V těchto případech se, kromě změn ve složení a poškození organických minerálů, uvolňují volné radikály. “Naše zařízení a výrobní procesy splňují certifikáty kvality ISO 9001, ISO 14001 životního prostředí s GMP (Good Manufacturing Practice) v souladu s předpisy FDA pro doplňky stravy,” říká Juan Alberola, ředitel technického oddělení Quinton Laboratories. A dodává: “Jsme certifikováni příslušným úřadem pro výrobu zdravotnických prostředků.”

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení