Mořská plazma pomáhá přirozeně bojovat s gastroenteritidou

Příznaky gastroenteritidy, spolu s pálením žáhy, zvýšeným cholesterolem a nadváhou, jsou po vánočních svátcích velmi časté. Studie potvrzují, že mořská voda mikrofiltrovaná za studena, pomáhá tělo navracet do rovnováhy a dodává ztracené minerály po nepřiměřeném přejídání.

Vánoční přejídání může způsobit zažívací problémy jako je zvracení, průjem, záněty nebo gastroenteritida a proto je nutné se o žaludek postarat. Tyto nepříjemnosti mohou způsobit u dětí i dospělých dehydrataci. Dehydratace je způsobená nedostatečnou výživou buněk, které tak ztrácejí svou regenerační sílu. Především v gastroenterologii má mořská plazma skvělé terapeutické výsledky, díky svému obsahu soli. Quinton Isotonic tak přispívá ke správnému trávení díky produkci kyseliny chlorovodíkové v žaludku.

“Za posledních 100 let, byla mořská plazma Quinton úspěšně používána při obnově fyziologické rovnováhy, podpoře zdraví gastrointestinálního traktu a regulaci fyziologického a střevního pH,” říká Dr. Marco Francisco Payá Torres, lékařský ředitel Laboratoří Quinton. Několik studií na národních, mezinárodních, veřejných i soukromých vysokých školách potvrdilo vlastnosti a výhody mořské plazmy pro tělo. “Každá buňka v lidském těle je živena extracelulární tekutinou, která poskytuje důležité živiny buněčné membráně. Je-li tekutina změněna, cyklus výživy buněk se poškodí a hydratace těla je přerušena. A to je to, co se děje při gastroenteritidě,” dodává Dr. Paya. Pediatři a lékaři v případě gastroentritidy doporučují tři ampule Quinton Isotonic denně.

O Laboratořích Quinton
Laboratoře Quinton čerpají a mikrofiltrují mořskou vodu z planktonových oblastí pro lidskou spotřebu se všemi zárukami té nejvyšší kvality. Celkové množství minerálů je zachováno v nepoškozené podobě díky dvojité mikrofiltraci zastudena. Zabraňuje se tak oxidaci a dehydrataci buněk, ve srovnání s jinými postupy, jako je běžná tepelná sterilizace ve více než 40°.V těchto případech se, kromě změn ve složení a poškození organických minerálů, uvolňují volné radikály. “Naše zařízení a výrobní procesy splňují certifikáty kvality ISO 9001, ISO 14001 životního prostředí s GMP (Good Manufacturing Practice) v souladu s předpisy FDA pro doplňky stravy,” říká Juan Alberola, ředitel technického oddělení Quinton Laboratories. A dodává: “Jsme certifikováni příslušným úřadem pro výrobu zdravotnických prostředků.”