Mořská plazma hydratuje zevnitř i zvenčí

Obsah minerálů mořské vody podporuje hydrataci kůže, její elasticitu a napětí. Jedná se o dlouhotrvající efekt hydratace. Laboratoře Quinton vyvinuly smíšený hydratační vzorec s mořskou vodou kombinující za studena mikrofiltrovanou pitnou mořskou vodu v ampulkách a spreje na pokožku, které remineralizují tělo zevnitř i zvenčí.

Moře je zdrojem zdraví pro naši pleť. Tradičně byly jeho výhody známy na zlepšení problémů s kůží a klouby. Podporuje regenerační procesy buněk, hydratuje, exfoliuje, čistí, detoxikuje a má zklidňující účinek na pokožku.

Je poměrně jednoduché hydratovat pokožku pomocí kosmetiky. Co je však obtížné, je udržet hydratovaný vnitřek buněk. V tomto smyslu jsou Laboratoře Quinton průkopníky čerpání, filtrování a balení mořské vody za použití technik jako je mikrofiltrace za studena tak, že je pitná a hydratuje pokožku zevnitř i zvenčí. Tato technika spočívá v mikrofiltraci vody, která pochází z oceánu, aniž by musela být podrobena vysoké teplotě, která by snížila absorpční kapacitu minerálů. Mnoho z těchto minerálů mají klíčovou roli při různých organických procesech. Pravidelným užíváním za studena mikrofiltrované mořské vody pomáháme zabránit oxidaci a dehydrataci buněk, což zvýší výživu, hydrataci, pružnost a tonus naší pokožky.

“Sklizeň mořské vody z oceánu prováděné Laboratořemi Quinton se provádí v souladu s nejpřísnějšími oficiálními předpisy, stejně jako celý výrobní proces.” říká Juan Alberola, ředitel technického odboru Laboratoří Quinton. Dále říká: “extrahuje se v hloubce 20-30 m v Biskajském zálivu a 15-20 mil od pobřeží na mezích kontinentálního šelfu, kde je voda vystavena do golfského proudu a je bohatá na fytoplankton a zooplankton, což je nejspolehlivější ukazatel minerálního bohatství mořské vody. V chladících vozech je přepravena do laboratoří, kde je analyzována, aby byla jistota, že je v pořádku pro koncové spotřebitele. Poté se provádí dvojitý proces studené mikrofiltrace 0,22μ (velikost póru filtru je 5 milionkrát menší než 1 mm)”

Testy kvality se provádějí jak v průběhu tak na konci produkce na základě evropských norem stanovené pro pitnou vodu, které jsou nejstriktnější na trhu.

“Je naprosto zásadní, že farmaceutický výrobní závod má certifikát kvality ISO 9001, EU Good Manufacturing Practices (EU správné výrobní postupy), GMP certifikát pro kosmetiku-ISO 22716 a GMP certifikát podle hlavy 21 FDA stanovené pro potravinové doplňky” říká Alberola. Dokonalost v procesech zaručuje nejlepší kvalitu vody pro každodenní spotřebu.

Pro zvýšení výsledků, Laboratoře Quinton také doporučují použití roztoku ve spreji na hydrataci pokožky současně s ampulemi. Quinton Dermo Action, verze spreje s mořskou vodou pro všechny typy pleti, je skvělý kožní kondicionér, který udržuje pleť v optimálním stavu.

Zvláště se doporučuje pro všechny okolnosti, kdy je třeba přírodní a vyvážená hydratace: po opalování, základ pod make-up, při odličování, vždy před použitím jakékoli kosmetiky a také po holení.

Quinton je k dostání v obchodech se zdravou výživou, regeneračních centrech a online na www.quinton.cz