Quinton Probiotic Digest

820 Kč –41 %
pribiotics
820 Kč –41 % 480 Kč 429 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
24.7.2024

VÝPRODEJ SKLADU! (TRVANLIVOST 01/24 - výrobek je po datu minimální trvanlivosti) Quinton Probiotic Digest Health je doplněk stravy, který kombinuje výhody spojené s konzumací za studena mikrofiltrované isotonické mořské vody podle původního protokolu René Quintona se směsí 2 probiotik: Lactobacillus rhamnosus a Kluyveromyces marxianus. Užitečný při řízení výživy k zajištění zdravé střevní mikroflóry. Navíc díky obsahu vápníku přispívá k normální činnosti trávicích enzymů.

10x 25ml isotonické mořské vody a 800mg probiotik s vápníkem.

Vápník a chloridy obsažené v Quinton Probiotic Digest mají následující vlastnosti:

  • Díky obsahu vápníku přispívá k normální činnosti trávicích enzymů.
  • Díky obsahu chloridů přispívá k normálnímu trávení tvorbou kyseliny chlorovodíkové v žaludkuDoplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Quinton Probiotic Digest Health je doplněk stravy, který kombinuje výhody spojené s konzumací za studena mikrofiltrované isotonické mořské vody podle původního protokolu René Quintona se směsí 2 probiotik: Lactobacillus rhamnosus a Kluyveromyces marxianus.

Používání probiotických doplňků jako biologické pomůcky je stále častější a je inspirováno poznáním existence velkých mikrobiálních komunit, které konají prospěšnou práci z pohledu organismu, který je hostí. Zejména Lactobacillus rhamnosus se ukázal jako účinný v prevenci nozokomiálních průjmů, akutní gastroenteritidy a v prevenci průjmů souvisejících s antibiotiky.1 

Kvasinky Kluyveromyces marxianus patří k nové generaci probiotických doplňků. Použití obou kmenů dohromady je předmětem několika klinických studií. 2,3

Před požitím jsou obě probiotické kultury smíchány v sáčku Quinton Probiotic Digest Health s izotonickou mořskou vodou, polyelektrolytovou látkou, jejíž chemické složení je vysoce komplexní. Má koncentraci chloridů kolem 5,3 g/l a významný příspěvek dalších mikroživin. Díky obsahu chloridů přispívá k normálnímu trávení tvorbou kyseliny chlorovodíkové v žaludku. Z tohoto důvodu se po desetiletí používá při nutričním managementu stavů ovlivňujících trávicí systém.

Isotonický roztok společnosti Quinton v kombinaci s probiotiky tak činí z Quinton Probiotic Digest Health inovativní a průkopnický produkt, užitečný při řízení výživy k zajištění zdravé střevní mikroflóry. Navíc díky obsahu vápníku přispívá k normální činnosti trávicích enzymů.

Složení: Voda, mořská voda, maltodextrin, uhličitan vápenatý, Kluyveromyces marxianus a Lactobacillus rhamnosus.

10x 25ml isotonické mořské vody a 800mg probiotik s vápníkem. 

Doporučená denní dávka: Doporučená dávka je jeden sáček denně.

Jak používat: Sáčky se skládají z pevné a kapalné části oddělené membránou. Stiskněte sáček, dokud se membrána neprotrhne a pevná a kapalná část se nespojí. Protřepejte několik sekund, dokud se směs úplně nepromíchá. Otevřete sáček a vypijte.

 Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada za vyváženou stravu a zdravý životní styl. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem před užíváním tohoto doplňku, pokud podstupujete léčbu, nebo jste těhotná nebo kojíte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Jak skladovat: Produkt uchovávejte na chladném a suchém místě, mimo přímého slunečního svitu.

BIBLIOGRAFIE

1. Szajewska H, Wanke M, Patro B. Meta-analysis: the effects of Lactobacillus rhamnosus GG supplementation for the prevention of healthcare-associated diarrhoea in children. Aliment Pharm Ther. 2011; 34: 1079-1087.

2. Maccaferri S, Klinder A, Brigidi P, Cavina P, Costabile A. Potential probiotic Kluyveromyces marxianus B0399 modulates the immune response in Caco-2 cells and peripheral blood mononuclear cells and impacts the human gut microbiota in an in vitro colonic model system. Appl Environ Microbiol. 2012; 78: 956-964.

3. Wang W, Li Z, Lv Z, Zhang B, Lv H, Guo Y. Effects of Kluyveromyces marxianus supplementation on immune responses, intestinal structure and microbiota in broiler chickens. Plos One. 2017; 12: 1-18.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: