Adam Česlík

Adam Čestlík - Performance lifestile

DSC_8901-1024x681

Adam se věnuje holistickému poradenství pro výživu, zdraví a životní styl v rámci svého systému Performance lifestyle, a sám již nějaký čas intenzivně mořskou plazmu využívá. Proto se také rozhodl, udělat s námi podcast, ve kterém by ji více představil nejen svým klientům, ale i širší veřejnosti.

Koukněte na Originální jógové karty nebo Podložky na jógu

Adam Česlík o Quintonově mořské plazmě​

Mořská plazma má více než 120 let trvající tradici užívání (po většinu času jako lék, až v nové době jako doplněk stravy). Její doplňování je extrémně důležité u všech lidí oslabených, s typickými příznaky narušení zdraví v důsledku moderního životního stylu.

Remineralizace těla prostřednictvím 78 prvků periodické tabulky v organických sloučeninách, spolu s dalšími vitálními látkami, jako jsou RNA a DNA kyseliny, vitamíny a DHA, dělá z originální Quintonovy mořské plazmy elixir ad vitae longum – elixír dlouhého života. Pokud Vás zajímá více o tom, jak tato plazma funguje a historii jejího užívání, určitě se podívejte na náš podcast s Filipem, který jsme o ní nahráli.

Zařazení suplementace mořské plazmy do svého hlavního protokolu je skvělou možností, jak optimalizovat tělesnou rehydrataci a remineralizaci, které v systému Performance lifestyle klademe na stejnou hladinu významnosti, jako samotnou výživu (ve které dnes potřebné minerály často chybí).

Nakupujte produkty Quinton se slevou 10%!​

Použijte slevový kód “adam10

Koukněte na Produkty Quinton

Podívejte se na náš společný podcast o Quintonově mořské plazmě​