Hodnocení obchodu

5,0 23 hodnocení
5
23x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Patricie | 24.7.2021
S výrobky i obchodem jsem velmi spokojena. Nakupuji už pár let a nikdy jsem nebyla zklamaná. Produkty využívá celá moje rodina i přátelé. Velmi dobře chráněný balíček. Dodávka byla dokončena během 48 hodin. Balíček vypadá úžasně. Hezké balení. Takový personál je poklad, vydají ze sebe 100 procent, snaží se uspokojit zákazníka. Když existuje takto rychlá doprava, tak rozhodně nemá smysl nakupovat v kamenných obchodech. Nejlepší kvalita, doporučuji. Spolehlivá, důvěryhodná společnost. Rychle dodává.
M Avatar autora Michaela | 22.7.2021
Balíček byl kompletní a nepoškozený. S takovou kvalitou by krabice vydržely i více cest. Milý kurýr doručil zásilku následující pracovní den po dokončení objednávky. Všem známým jen doporučím. Rád zde nakupuji, s klidným svědomím doporučuji Vůbec žádné problémy, super rychlý a věcný kontakt. To je můj oblíbený obchod, osvědčený a důvěryhodný. Doporučuji.
B Avatar autora Blanka | 22.7.2021
Tuto společnost všem rád doporučím. Fantastické služby, velmi pěkné zaměstnanců. Dodání včas, v souladu s objednávkou. Perfektní, bez stresu. Pevně upevněný balíček. Navíc je fakt hezký. Nakupování v tomto obchodě je největší potěšení. Doporučuji. Doručení balíku dle plánu, to se mi líbí. Nemám k této zásilce žádné výhrady.