Vaše zkušenosti | Quinton

Vaše zkušenosti

Petr K.
Petr K.
Read More
Jsem aktivní člověk, který si uvědomuje nezastupitelnou roli mikrominerálů a stopových prvků ve výživě. Lidé často tyto látky velmi podceňují a nechápou jejich zázračný potenciál. Potom se divíme, že na nic nemáme energii, zapomínáme a otevíráme náruč nejrůznějším nemocem. Vidím kolem sebe mladé lidi, kteří už v mladém věku berou nejrůznější chemické preparáty předepsané od doktorů a myslí si, že je to úplně normální. Já osobně jsem dlouhou dobu hledal kvalitní přírodní minerály a jsem velmi vděčný za to, že jsem narazil na společnosti Quinton Czech Republic, která moje přísná kritéria na kvalitu splňovala. Na první pohled se může i zdát, že produkt je drahý, ale při přepočtu na množství obsažených minerálů v jedné ampuli, nemá tento produkt konkurenci. O biologické dostupnosti nemá smysl ani polemizovat, protože ta je stoprocentní. Z těchto důvodů Quinton doporučuji všem lidem, kteří si chtějí zachovat dobré zdraví a podávat vysoké výkony. Výsledky se dostaví ve velmi krátké době, stačí jen vyzkoušet. Na konec bych chtěl pochválit distributory, kteří vždy byli ochotni mi poskytnout veškeré informace a vždy byli velice vstřícní. Troufám si i říct, že peníze, které vynakládám na nákup mořské plazmy, představují investici, jenž se mi v budoucnu v podobě pevného zdraví vrátí. Ještě jednou děkuji, Petr K.
AdamRaw
AdamRaw
Read More
Málo co na poli doplňků stravy pro sportovce mě osobně nadchne, jelikož skutečně vidím hluboko do složení a vlastně okamžitě jsem Vám schopen říci jestli jde o odpad nebo to má smysl. A čím se netajím – 99% doplňků na trhu je podle mě odpad. Mořská plazma Quinton spadá do toho 1% co za to stojí. Jak jsem zmínil výše, jestli Vám mohu poradit nejdůležitější krok z hlediska výživy pro Vaše zdraví, pak je to remineralizace organismu. Na remineralizaci a potažmo pH je přímo závislé vaše fyzické a z obrovské části i mentální zdraví bez ohledu na to, kolik proteinu, sacharidů nebo tuků denně přijímáte :))) Toto jsou povrchové údaje pro laickou neznalou veřejnost a amatérské „sportovce“ nebo „studenty“ základů výživy. Pokud jste navíc nadšený sportovec, platí pro Vás co jsem napsal ještě mnohem více a hlouběji.
Vít Pavlišta
Vít Pavlišta
Read More
Totum Sport je mikrofiltrovaná slaná voda bohatá na minerály bez jakýchkoliv příchutí, sladidel a barviv. To mi vyhovuje a věřím v jeho přínos pro sportovní výkon. Navíc mě nedávno dostal i z nachlazení, rýmy a bolesti krku při cyklodovolené v deštivém Norsku. Stačilo párkrát vykloktat bolavý krk slaným roztokem a nachlazení bylo pryč. Vít Pavlišta – běžec patřící mezi českou běžeckou špičku, na tuzemských závodech se mezi svými krajany pravidelně umisťuje v TOP3. Je mistrem republiky v maratonu z roku 2015 (v osobním rekordu 2:17:51) a čtyřnásobným mistrem republiky v půlmaratonu, poslední titul obhájil letos. Letos na jaře si vylepšil půlmaratonský čas na 1:05:08 a kvalifikoval se tak na ME v Amsterdamu.
Aďa Č.
Aďa Č.
Read More
Quinton skutočne pôsobia neobyčajne priaznivo, rýchle ustupujú zápaly (dokonca opuch kolena za 3 dni), bakteriálne tráviace problémy za 1 deň, celková detoxikácia prebieha postupne, bez silných prejavov (jedno-dvojdňová rýma) a kondícia sa zlepšuje, únava nie je. Chcem ešte doplniť štyri úžasné reakcie a pripisujem ich produktom Quinton, pretože v tom čase som neužívala žiadne iné prípravky, žiadne lieky. 1. Mám 5 desaťročí skôr nízky tlak. Napriek tomu som bola opatrná zo začiatku a užívala som len ISOTONIC. Ale po prvej rannej dávke HYPERTONIC sa vyriešili dosť časté mierne bolesti od pravej ľadviny (kedy ani ultrazvukovým vyšetrením pred 4 rokmi sa nič nepotvrdilo). Reakcia už popoludní bola akoby Vás dýka spredu dozadu pod hrudným košom preťala, pot na čele, ale od vtedy aj subjektívne žiadne obtiaže. Aj krvný tlak sa upravil na normálne hodnoty, upravili sa vleklé vytestované záťaže žilného systému. Od vtedy užívam ráno Hyper, večer ISo. 2. Staré (25-ročné vonkajšie) jazvy reagujú svědením okolitého tkaniva. Takáto reakcia nenastala ani po plazmovom generátore. 3. Najväčšiu radosť mám z okamžitej reakcie na očný spray Quinton, nanesený na očné viečka malého školáka, postihnuté vitiligom, pričom za spoluúčasti liečebného účinku metódou EAV cca 1 hod. dopoludnia a 1/2 hod. popoludní v rámci opakovaného testovania, biela kožná plocha zružovela už v podvečer. 4. U kočky potierame ušnice, na čumák, na tlamu. Po prvom užití Hypertonic, 5 týždňov po odčervení tabletou na ploché aj oblé červy, v priebehu hodiny vyšiel „neskutočný úlovok“, kým celých 5 týždňov nič mimoriadne. Týmto pozdravujem „ľudské hnutie okolo parazitálneho šílenství“, ktoré prepuklo už aj na Slovensku. Návrat k nenásilnému akceptovaniu prapôvodu živočíchov, ktoré naša biopamäť okamžite spozná a bunky sa regenerujú + nejaké tie (tiež prapôvodné) cvičebné zostavy = úsmev a zastavenie sa v rýchlom tempe. S prianím príjemných dní
Milan Šťastný
Milan Šťastný
Read More
Jmenuji se Milan Šťastný a věnuji se motokrosovému sportu od roku 2003. Během času, náročných tréninků a soutěží se objevily různé zdravotní problémy a na místo lékaři navrhovaných zákroků jsem hledal jiné cesty, jak se vyhnout operaci a zůstat na závodní dráze. Objevil se jeden chlápek (sponzor) a dnes již dobrý kamarád, který mě začal pomáhat se zdravím a seznámil mě s dalšími lidmi, kteří vzali své zdraví do vlastních rukou. Základem nového přístupu byla změna stravy, protože mé tělo nefungovalo tak, jak by mělo. Měl jsem zakyselený organismus a buňky mého těla nemohly fungovat, protože neměly dostatek minerálů. Nejrychlejší způsob jak doplnit minerály aby buňky měli správnou výživu, bylo mořskou plazmou Quinton. Člověk na začátku nevěděl… Komplet změna , ale změna je život. Strava jiná, ampule do těla, všichni říkali: „co to je, ty taky všemu věříš.“ nebo „co to stojí, je ty jsi blázen.“ Ve finále beru QUINTONA každý den již jeden a půl roku a tělo funguje jak má. Beru dvě ampule Hypertonic dopoledne a jednu Isotonic na večer před spaním. Při závodech beru více, jelikož tělo dostává větší zátěž cca dva až tři Hypertonic navíc. Vůbec nepiji energetické nebo jointové nápoje, místo toho si dopřeji před jízdou QUINTONA. O vše se musí pečovat, a vidím, že lidé okolo mě o své tělo nepečují. Přirovnání jde udělat různé, ale já ho udělám k motorce. Pokud chci aby má motorka fungovala a hodně vydržela, musím kupovat kvalitní olej a měnit ho častěji. Aby měl motor větší výkon a méně usazenin, kupuji kvalitní benzín s více oktany a měním často vzduchový filtr. Pokud chci aby mé tělo správně fungovalo a hodně vydrželo, musím mu dát správnou péči a tu nejlepší výživu. Zjistil jsem, že délka vyčištění a obnovy fungování těla je úměrná délce let, kdy jsem na něj zapomněl. Je snadnější opravit motor, u kterého měníte součástky za nové, ale tělo máme jen jedno a napořád.
Iveta
Iveta
Read More
Dostali jsme na mořskou plazmu doporučení od paní, ke které chodíme na biorezonanci s léčbou alergie. Po několika dnech používání mořské plazmy došlo k viditelnému zlepšení, ustoupila veliká rýma a svědění očí. Věříme, že nám plazma pomohla v posílení imunitního systému a organismus pak lépe odolává. Přeji pěkný den.
maminka Jitka
maminka Jitka
Read More
Dobrý den, chtěla bych doporučit Quinton Dermo sprej všem maminkám, které se trápí s ekzémem těch nejmenších. Má dcera měla být léčena kortikoidy a jelikož se s tímto neslučuji, hledala jsem jinou alternativu. Upravila stravu, po kojení nasazeno rostlinné mléko nebo kozí kojenecká formule… OKAMŽITOU ÚLEVU MÁ DCERA POCÍTILA PO POUŽITÍ DERMO SPREJE QUINTON!! Děkuji za pomoc a především za ochotu distribuovat tento skvělý výrobek do Čech. Děkuji.
Ing. Jan Sokol
Ing. Jan Sokol
Read More
Mořskou plazmu QUINTON odebírám pro svého syna (www.radovanek.eu), u kterého je diagnostikován regresivní nízkofunkční autismus. Snažím se jeho stav zlepšit vhodnou dietou a potravinovými doplňky. Vím, že minerály hrají v procesu detoxikace svou nezastupitelnou roli, proto dlouhodobě odebírám také Vaši mořskou plazmu QUINTON, kterou doporučuje i řada zahraničních odborníku (např. paní Kerri Rivera ve své knize Healing The Symptoms Known As Autism www.healingthesymptomsknownasautism.com). Mořská plazma QUINTON má jednoznačně pozitivní vliv na zdraví a doporučuji ji všem, kteří potřebují přírodní a nenásilnou cestou doplnit do těla minerály.
paní L.
paní L.
Read More
Quinton jsme si objednali na doporučení přátel, kteří se nám pokoušeli zprostředkovat nějaké účinné alternativní léčebné metody poté, co jsme se po dvou letech nejrůznějších obtíží dozvěděli manželovu diagnózu – malobuněnčný B-lymfom. Quinton nemoc nevyléčil, ale rozhodně zmírnil její nepříjemné projevy a zcela jistě oddálil nástup nemoci, i když jejímu vypuknutí zabránit nemohl. Jako podpůrný prostředek jej manžel používá i nadále v průběhu chemoterapie a je přesvědčen, že s ním vše snáší daleko lépe. Proto ho hodlá užívat i nadále – po skončení léčby.
Dagmar M.
Dagmar M.
Read More
Quinton Isotonic jsem používala v těhotenství, protože jsem byla hodně vyčerpaná, a již po využívání prvního balení jsem se cítila mnohem lépe. Quinton Isotonic jsem objednala také své mámě, která trpěla návaly a dalšími zdravotními problémy souvisejícími s jejím věkem. A také si produkt velmi pochvalovala.
Matyáš R.
Matyáš R.
Read More
Očekával jsem přísun kvalitních minerálů, ale popravdě bez nějakého výrazného a okamžitého efektu. Účinek jsem cítil ihned s prvním užitím po velké fyzické námaze (kolo, posilování). Regenerace byla daleko rychlejsi a (jde-li to říci) lepší, efektivnější…
paní M. C.
paní M. C.
Read More
O mořské plazmě jsem se dočetla v knize pana Jima Humbla – MMS. Bylo to v momentě, kdy manžel (68 let) prodělal lehkou mozkovou mrtvici – diagnoza TIA. Bylo to naštěstí bez následků, ale přesto jsem hledala něco na podporu mozkových buněk, na dokrvování mozku. Musím ale dodat, že já i manžel již několik let, bereme bylinkové čaje, užíváme v případě potřeby homeopatika a celkově jsme přešli hlavně na alternativní léčbu. Vše pod vedením zkušených lékařů a poradců a s dobrými výsledky. To jen na doplnění. Po konzultaci s paní poradkyní jsem manželovi objednala 1 balení Quinton Isotonic a hned po propuštění z nemocnice, začal brát 1 ampuli denně, vždy hned brzy ráno. Již po týdnu byl vidět výsledek – byl aktivnější, nebyl tak unavený a sám se celkově cítil dobře. To poznal i ošetřující lékař, ke kterému chodí na pravidelné kontroly a tomu jsme také řekli, co bere. Poté jsem Quinton Isotonic objednala i mamince (83 let) – aby měla dost fyzických sil na zvládání péče o svého manžela (89 let). Maminka byla také vitálnější a tak následovala další dávka a to i pro dědu. Maminka má velké problémy s průduškama, má astma, to se v zimním období vždy zhoršuje. Zatím se drží a děda i když již nechodí, tak si myslím, že mu to také dělá dobře.
Previous
Next
15585

Připravujeme pro Vás dárek!

Budete první kdo ho získá?

15585

Děkujeme! 

Poslali jsme Vám odkaz na potvrzení emailu.

Zavřít
Scroll to Top

Vítejte zpět

Košík
Nakupte ještě za 2,000  a máte dopravu zdarma!
Your cart is empty.

Vypadá to, že jste si ještě nevybrali.