planktonové oblasti

O mořské plazmě

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Co je mořská plazma Quinton?

Koloidní organické minerály z planktonovýh oblastí v oceánu. Mořská plazma se pije a je prodávána ve skleněných ampulích. Každá ampulka obsahuje 78 minerálů a stopových prvků v přesných a vzájemně vyvážených poměrech. Tímto se téměř rovná složení minerálů v krevní plazmě. Je tak naprosto přirozená a vstřebatelná pro organismus. Na trhu není podobný produkt s takovým obsahem vzájemně vyvážených minerálů. Mořská plazma je naprosto přírodní. Není nijak chemicky upravena, ozařována nebo tepelně sterilizována. Je podrobena pouze studené mikrofiltraci. Díky fytoplanktonu a zooplanktonu jsou minerály přeměněny na organickou formu a tělo je tak dokáže vstřebat. Díky vyváženým poměrům jednotlivých minerálů a stopových prvků se minerály vzájemně “nevytlačují”, ale doplňují tak, aby mohli v těle správně fungovat. To je velice důležité u všech minerálních doplňků. Málokdy to ale splňují.
banner_web1

Takže je to obyčejné moře?

Nejedná se o mořskou vodu, kterou můžete načerpat při dovolené na pláži. Mořská voda se čerpá v planktonových vortexových zónách. Voda v těchto místech je díky fytoplanktonu a zooplanktonu čistší a bohatá na minerály. Stejně tak jako na souši existují místa hojnosti a bujaré vegetace, také v oceánech jsou místa kde se ve větší míře vyskytují živočichové a rostliny. Je to proto, že podmínky pro život jsou v těchto místech lepší, voda čistší a bohatá na živiny.

Jak to, že jsou minerály v mořské plazmě organické?

Organické – tedy pro tělo vstřebatelné – jsou díky fytoplanktonu a zooplanktonu. Fytoplankton přemění anorganické minerály díky fotosyntéze. Posléze je konzumován menšími živočichy v oceánech – zooplanktonem. Ten tyto látky stráví a vyloučí čistou, na organické minerály již bohatou, tekutinu, kterou je právě mořská plazma. Stejně tak jako se minerály nacházejí nejprve v půdě a díky rostlinám jsou transformovány do poživatelné podoby, tak také v oceánu jsou minerály díky rostlinám transformovány na poživatelné pro další články potravního řetězce.

Jaký je rozdíl mezi Hypertonic a Isotonic?

Hypertonic je koncentrovanější. Tak jak se načerpá v moři. Je vhodný především při větším nedostatku minerálů, kterým dnes trpí téměř všichni. Zpočátku se tedy běžně začíná s užíváním silnějšího roztoku. Isotonic je ředěn pramenitou vodou s nízkým obsahem minerálů tak, aby svou koncentrací odpovídal vnitřnímu prostředí organismu. Podobnost Isotonického roztoku a krevní plazmy je taková, že se dříve dal užívat intravenózně a René Quinton s ním dokonce při pokusu na nemocných psech nahradil téměř celý objem krve a psi se vyléčili. Užívá se především dlouhodobě jako součást zdravé stravy. Starším osobám, dětem a kojícím maminkám a osobám se sníženou funkčností ledvin se doporučuje užívat Isotonic.

Proč potřebujeme minerály?

Minerály potřebuje naše tělo – proto jíme. Z jídla minerály získáváme a je to nejpřirozenější způsob. Bohužel vzhledem k současnému stavu zemědělství a chování se k půdě, obsahují potraviny stále menší a rapidně klesající množství minerálních látek a stopových prvků. Minerály vyživují buňky, v těle podporují funkce jednotlivých orgánů a funkci celého organismu. Snaha o doplnění minerálů pitím minerálních vod a užíváním doplňků stravy zaměřených na jeden prvek nebo malou skupinu prvků mají minimální efekt na zdraví. Mořská plazma obsahuje 78 těchto prvků, což jsou veškeré, které tělo potřebuje. Jejich vzájemná vyváženost poté zaručí jejich 100% využití v organismu. Krev a intracelulární tekutiny, pot, slzy, mají stejné minerální složení jako mořská plazma. To byl zásadní objev zakladatele terapie mořskou plazmou René Quintona před více než 100 lety. Mořská plazma je pro ty, kteří se skutečně zajímají o své zdraví a hledají příčiny nikoli následky. Mořská plazma neléčí, ale podporuje tělo tak, aby se mohlo uzdravovat přirozeně samo a bylo odolnější vůči nemocem díky své imunitě. Mořská plazma není chemický lék ani stimulant, který zaručí okamžitý efekt potlačením symptomů. Mořská plazma by měla být součástí zdravého života stejně tak jako zdravá strava, čerstvý vzduch, dobrá voda a pohyb. Není náhradou pestré stravy. Jedná se o doplněk stravy k orálnímu užití.

Rozbor složení mořské plazmy Quinton [/ig_text][/ig_column][/ig_row]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2789″ onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.quinton.cz/wp-content/uploads/2016/11/sloz1.jpg”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2790″ onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.quinton.cz/wp-content/uploads/2016/11/sloz2.jpg”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2791″ onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.quinton.cz/wp-content/uploads/2016/11/sloz3.jpg”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2792″ onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.quinton.cz/wp-content/uploads/2016/11/sloz4.jpg”][/vc_column][/vc_row]

15585

Připravujeme pro Vás dárek!

Budete první kdo ho získá?

15585

Děkujeme! 

Poslali jsme Vám odkaz na potvrzení emailu.

Zavřít

VYUŽIJTE SLEVU 600Kč NA VÝHODNÝ BALÍČEK

Zavřít
00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds
Scroll to Top

Vítejte zpět