Mořská voda vhodná pro těhotné | Quinton

Quinton pro plodnost a těhotenství

Dopřejte svému dítěti zdravý start do života

Quinton Isotonic je minerální doplněk, který díky svému složení podporuje plodnost a šance na úspěšné početí. Těhotným ženám zajistí, že vaše dítě dostane v děloze všechny potřebné minerální látky a stopové prvky. Quinton mořská plazma je 100% přírodní a 100% bezpečná.

Quinton pro plodnost a těhotenství

Užívejte Quinton Isotonic před, během a po těhotenství jako přírodní doplněk výživy, který napomáhá početí a dodává vašemu dítěti všechny minerální látky, které potřebuje, aby se mohlo narodit silné a zdravé.

Již více než 100 let pomáhá Quinton plodnosti a porodu zdravých dětí zlepšováním zdraví a výživy vašich buněk. Poskytuje 78 základních minerálů a stopových prvků v biologicky dostupné formě, což umožňuje vašim buňkám dosáhnout jejich plné genetické exprese a snižuje pravděpodobnost nutričních nedostatků, u kterých moderní výzkum ukázal, že mohou vaše budoucí nenarozené dítě předurčit k cukrovce, obezitě a srdečním onemocněním později v životě.

Quinton Isotonic poskytuje vašemu tělu zdroje, které potřebuje k udržení optimálního zdraví během těhotenství a po porodu.

Úspěšné těhotenství

Potřeby vašeho dítěte jsou na prvním místě, pokud jde o vstřebávání živin a minerálů z vašeho těla. Poskytnutím 78 minerálů a stopových prvků a jejich dodáním v plně organické a biologicky dostupné formě je Quinton Isotonic nejúčinnějším doplňkem v těhotenství, který vám a vašemu vyvíjejícímu dítěti udrží pevné zdraví.

Užívání přípravku Quinton Isotonic každý den až do doby porodu, zajistí stálý přísun minerálních látek, které vašemu dítěti pomohou vyvinout se a zároveň vám udržet zdraví a množství kvalitních živin v těle. Je 100% přírodní a 100% bezpečný. Mnoho žen, které dříve zažily těhotenství bez užívání Quinton mořské plazmy, uvedlo, že při užívání Quintonu se během těhotenství cítily silnější, zdravější a energičtější a pociťovaly větší sílu a vytrvalost při samotném porodu. Některé ženy uvádějí, že každodenní užívání ampulí Quinton Isotonic významně snížilo jejich ranní nevolnost.

Během těhotenství a po porodu - posilte svůj mikrobiom

Vaše dítě roste ve vašem lůně v téměř sterilním prostředí. Aby se mu dařilo a přežilo, potřebuje dobré bakterie. Nyní již víme, že tento mikrobiom dostávají od své matky několika způsoby.

Nejprve prochází skrze placentu během měsíců těhotenství. Další během porodu když praskne plodový vak a vaše dítě projde porodním kanálem. Nakonec, když je vaše dítě položeno na kůži na hrudi a když začnete kojit.

Zdrojem je mateřský mikrobiom, je proto dobré usilovat o to, aby byl co nejkvalitnější. Užívání Quinton Isotonic pomáhá vašemu tělu vytvořit optimální prostředí pro mateřský mikrobiom a tím pádem i vyvíjející se plod.

Po porodu Quinton Isotonic rychle nahradí ztracené životně důležité minerální látky, pomůže vám znovu získat energii a poskytne vám vše, co vy i vaše dítě potřebujete během kojení. Kojení je další skvělý způsob, jak vaše dítě stále dostává kvalitní živiny z mořské plazmy Quinton.

Výživové složky Quinton a těhotenství

Quinton Isotonic je bohatý na hořčík, který je nezbytný pro stavbu a regeneraci tkání vašeho těla. Silný nedostatek hořčíku během těhotenství může vést k preeklampsii a špatnému růstu plodu.

Quinton je skvělým zdrojem vápníku, který je pro vaše dítě nezbytný pro vývoj silných kostí a zubů, růst zdravého srdce, nervů a svalů, rozvoj normálního srdečního rytmu a schopnosti srážení krve.

Používání Quinton mořské plazmy
pro děti s autismem

Dostáváme skvělou zpětnou vazbu od rodičů dětí s autismem, které užívaly doplňky Quinton. Lékaři doporučují používat Quinton před a během terapie CEASE. Brzy po zahájení užívání Quinton mořské plazmy se objevily zprávy o významném zlepšení zdraví. Doporučený režim dávkování pro tyto děti je 1 ampulka Quinton Isotonic ráno a další večer na lačný žaludek.

Podle nedávné studie mořská voda pomáhá při léčbě zlepšení ženské plodnosti

Výsledky ukazují účinnost Quinton mořské plazmy jako doplňku při léčbě žen s poruchami plodnosti.

Madrid, 6. března 2012. Zahrnout Quinton mořskou plazmu do léčby neplodnosti žen může přispět k významnému zkrácení doby dosažení těhotenství. Údaje získané ze „Studie účinnosti Quintonovy mořské vody jako doplňku léčby neplodnosti“ *, kterou připravili nezávislí lékaři ve spolupráci s Quinton Laboratories.

Neplodnost se ve vyspělých společnostech stává stále běžnější, každý den to řeší více lidí a může se dokonce stát medico sociálním problémem první velikosti. Odhaduje se, že v průmyslově vyspělých zemích může mít problém s gestací přibližně 16% párů. V důsledku toho se zvýšil počet center péče o lidi s tímto problémem.

Studie účinnosti Quintonovy mořské vody jako doplňku při léčbě neplodnosti

Studie prováděná od listopadu 2006 do června 2011 zkoumala 40 žen ve věku 30 až 41 let, které měly problémy s plodností. Byli rozděleni do čtyř experimentálních skupin a byly léčeny kombinovanou asistovanou reprodukční terapií, technikami čínské medicíny a Quintonovo mořskou plazmou.

Po analýze výsledků bylo hlavním závěrem, že použití mořské vody v kombinované terapii je účinné pro dosažení těhotenství u žen s poruchami plodnosti. Kromě toho požití Quintonovy mořské vody významně zkrátilo dobu terapie, Quinton Isotonic i Quinton Hypertonic byly stejně účinné pro zkrácení této doby.

Abyste porozuměli těmto pozitivním výsledkům, musíte analyzovat, jaké jsou terapeutické vlastnosti mořské vody. Ty jsou známy od samého úsvitu civilizace, ale nedávné studie v Asii a Evropě prokázaly její vlastnosti při obtížích, jako je dermatitida a jiná kožní onemocnění, poruchy krevního tlaku, hyperlipidemie a aterosklerózy. Její efektivita je způsobena přispěním důležitých minerálních látek ve formě, kterou dokáže tělo efektivně využít

a bioenergetických vlivů.

Podle Juana Alberoly, manažera farmaceutické laboratoře Quintona: „Mořská voda obsahuje každý minerál potřebný pro správné fungování a regeneraci našich buněk a díky biologické dostupnosti iontů jeho prvků zlepší jakýkoliv nedostatek minerálů.“

* Studie účinnosti Quintonovy mořské vody jako doplňku při léčbě neplodnosti.

Dr. Silvio E. Veitía Mora (Ph.D)

M. Sc Alfredo Tito Santana. Bývalý vedoucí lékařského oddělení Lékařské univerzity ve Villa Clara na Kubě. Výzkumný pracovník a profesor. Profesor lékařské biostatistiky na Lékařské univerzitě ve Villa Clara na Kubě.

Minerální látky v mořské plazmě Quinton pomáhájí normalizovat samoregulační mechanismus pH těla, takže můžete přirozeně obnovit rovnováhu a zdraví vašich reprodukčních orgánů.

Vaše plodnost a šance na početí se optimalizují, když mají oba rodiče co nejzdravější tělo. Pouze Quinton poskytuje všechny minerály a živiny, které vaše tělo potřebuje, v přirozené, organické formě, které vám může pomoci lépe se připravit na úspěšné těhotenství.

Quinton může pomoci párům, které se dříve snažili otěhotnět. Užívání přípravku Quinton Isotonic na denní bázi po dobu nejméně 3 měsíců může zlepšit zdraví při vývoji vajíček a spermií a zvýšit šance na úspěšné početí.

15585

Připravujeme pro Vás dárek!

Budete první kdo ho získá?

15585

Děkujeme! 

Poslali jsme Vám odkaz na potvrzení emailu.

Zavřít
Scroll to Top

Vítejte zpět

Košík
Nakupte ještě za 2,000  a máte dopravu zdarma!
Your cart is empty.

Vypadá to, že jste si ještě nevybrali.