Den vody | Quinton

Den vody

Sdílet tento článek

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on skype

Laboratoře Quinton na světový den vody prosazují zodpovědné využívání vodních zdrojů.

Letos měl světový den vody podtitul “Voda a práce”.Zatímco voda je naprosto nezbytná pro přežití člověka, životní prostředí, hospodářství a práce nám poskytuje příjem a cestu k většímu sociálnímu a ekonomickému pokroku.V současné době je téměř polovina aktivních zaměstnanců po celém světě, to jest 1500 milionů, zaměstnaných v oblasti vodárenství. Většina pracovních pozic závisí na dostupnosti vody, což z ní činí životně důležitý zdroj.

Laboratoře Quinton jsou jednou ze společností v tomto odvětví, zaměstnává 45 jedinců, kteří se podílejí na čerpání a mikrofiltraci mořské vody pro lidskou spotřebu, vyrábějí doplňky stravy, podle nejpřísnějších norem. “Vlastníme certifikáty kvality ISO 9001, certifikát správné výrobní praxe GMP a to v souladu s normami FDA stanovenými pro potravinové doplňky”,říká Francisco Javier Coll, ředitel Laboratoří Quinton.

V tento den, se Laboratoře Quinton připojili s oslavami se záměrem upozornit na jeden z nejvíce efektivních a udržitelných způsobů, jak využívat vodní zdroje. A to i přesto, že světový den vody se zaměřuje na čerstvou premenitou vodu, Laboratoře Quinton také chtějí zdůraznit význam zachování ekosystému moří a oceánů, které jsou nezbytnou součástí naší biosféry:

Mají vliv na klima a mají vliv na naše zdraví a pohodu. “Obecně je voda zdroj, který je zásadní pro život, především je to mořská voda když si uvědomíme, že úplně první živé bytosti se objevili a vyvinuli právě v ní. Všichni jsme zodpovědní za využití našich přírodních zdrojů správně v zájmu zachování planety a druhů. Je zřejmé, že se v této oblasti obecně nejedná s přílišnou zodpovědností tak jak by bylo potřeba, což znamená, že musí být vynaloženo obrovské úsilí s cílem zvýšit povědomí občanů o důležitosti tohoto tématu.” Zachování moří a oceánů je základem pro naše podnikání a lidstvo obecně, “dodává Francisco Javier Coll.

To je důvod, proč propagujeme oslavu tak důležitého dne, jako je Světový den vody,neboť mnozí ho stále nemají v podvědomí a neuvědomují si jeho důležitost pro život na Zemi.

Více z aktualit

Pijete mořskou vodu?

Pijete mořskou vodu? Pokud ne, pak vězte, že tento článek vás donutí se zamyslet nad tím, proč jste s mořskou

Metabolický syndrom

Quinton Hypertonic při zvládání metabolického syndromu   Metabolický syndrom je klinický stav, který lze snadno diagnostikovat lékařským vyšetřením. Podobně jako

Sociální sítě

Aktuální zpravodaj

Dostávejte novinky a výhodné nabídky jako první!

Žádný spam, pouze nové články a informace o produktech Quinton Laboratoires.

15585

Připravujeme pro Vás dárek!

Budete první kdo ho získá?

15585

Děkujeme! 

Poslali jsme Vám odkaz na potvrzení emailu.

Zavřít
Scroll to Top

Vítejte zpět

Košík
Nakupte ještě za 2,000  a máte dopravu zdarma!
Your cart is empty.

Vypadá to, že jste si ještě nevybrali.